johncms 3.0 українською

Тема закрыта
366
.
_endrju_
http://icoder.net.ua/load/load ... a.zip
Власне,за проханням народу переклав JohnCMS на українську мову, а саме версія 3.0 оскільки на початок перекладу вона була найновіша(перклад апдейтора до 3.1 уже розпочато,відповідно чекайте у найближчому майбутньому свіжу версію).
Умови розповсюдження даної модифікаці відповідають умовам росповсюдження офіційної системи управління JohnCMS.
Ну і прохання особисто від _endrju_(гг тобто від мене) :
якщо вам не байдужий розвиток українського вапу не видаляйте по можливості посилання на наш сайт навіть після двух місяців ,
після встановлення системи(сорі за тавтологію),все таки я потратив свій особистий час на переклад системи,якою сам не користуюсь(нетому що вона погана, а тому що у нас своя унікальна є) та що я пишу ви й самі все розумієте.
Я не проводив ніяких модифікацій ,за виключенням переписаних правил трансліту що дозволяє використовувати Українську абетку під час реєстрації ніку.
Подальша підтримка українізованої версії буде надаватись.
Прохання при виявлені будь якого роду помилок пов'язаних з перекладом, чи неточностей перекладу , прохання, повідомте про це автору модифікації,ми постараємось негайно усунути проблемко.
Планується перклад україською найактуальніших додаткових модів для JohnCMS.
.
Що ж, дякую тобі за цю працю.
.
Collapse (03.03.2010/22:27)
Що ж, дякую тобі за цю працю.
она то хоть сильна нада??гг
.
аkа ПьяНый Ангел
а теперь напиши всё по русски, у нас сайт русскоязычный я например не понимаю что ты там написал, может ты там материшся *полез в словарь*
.
гг))перевел движок на ураинский))гг ниче не модифицыровал кроме транслита,тоисть правила переписал пат украинский алфавит))гг кстате папутно у меня там дрочь непонятная с ь-знаком,при реге ево в нике,и транслите логина он в логине ниде не атабражаецогг я хз
.
Як житя хлопци? Я хахол ГГ, но украинский незнаю(! то что сделал, молодец!
.
В стельку трезвый
_endrju_, при транслите убирается.
.
Это хорошо конечно,но на мой взгляд русский язык,это язык межнационального общения,и если сайт будет на украинском языке,это сильно снизит его посещаемость народом с других регионов. Я сам с Украины,но себе бы такую модификацию бы не поставил. У земляков прошу прощения если че не так сказал.
.
D911 (03.03.2010/23:15)
Это хорошо конечно,но на мой взгляд русский язык,это язык межнационального общения,и если сайт будет на украинском языке,это сильно снизит его посещаемость народом с других регионов. Я сам с Украины,н
Я думаю ты неправ.
.
Максим (03.03.2010/23:10)
_endrju_, при транслите убирается.
а печему не меняитсо на q??
Всего: 21